Voolikud ja ühendused

Uuenduslik ühendustehnoloogia (voolikud, torud ja ühendused) on valmistatud fluoropolümeeridest, silikoonist, termoplastsetest elastomeeridest, spetsiaalsetest polümeeridest, roostevabast terasest ja plastist (Luer-Lock, MPC, MPX, Tri-Clamp, keermed NPT, M, ja G). Saint-Gobain Performance Plasticsi toodetavat ühendustehnoloogiat TYGON® on juba üle 60 aasta kasutatud erilise tähtsusega vedelike transportimiseks. Uuendamise eesmärgil on loodud Sani-Tech® Ultra ja TYGON® E-3603 (ftalaatide uurimise laboratooriumidele).

Voolikud

C-Flex® on unikaalne patenditud termoplastne elastomeer, mis on spetsiaalselt loodud meditsiini, farmaatsia, teadusuuringute, biotehnoloogia ja diagnostika tööstusharude kriitiliste vajaduste rahuldamiseks. Paljud maailma juhtivad biotehnoloogia- ja farmaatsiaettevõtted on C-Flexi® voolikuid kasutanud juba rohkem kui 20 aastat. Kõik C-Flexi® biofarmatseutilised voolikud vastavad kvaliteedinõuetele ja neid testitakse enne tehasest välja saatmist. 

Fluoropolümeerist voolikud PharmaFluor® FEP vastavad biofarmaatsia-, meditsiini- ja laboratooriuminõuetele. Voolikuid PharmaFluor® FEP kasutatakse nende eriliste keemiliste ja füüsikaliste omaduste pärast rangelt kontrollitavate tingimustega protsessides. Pealegi, need on keemiliselt inertsed ja neid võib kasutada ulatuslikus temperatuurivahemikus –100 °F kuni 400 °F. Et keemilised desinfitseerimisvahendid ega puhastid neid peaaegu ei mõjuta, ei lühenda need voolikute kasutusaega. 

Kõrgeima kvaliteediga voolikud PharmaPure® sobivad bioloogiliselt kokku farmatseutiliste, biotehnoloogiliste ja laboratoorsete peristaltiliste pumpade voolikutega. Nende voolikute abil kaitsete peristaltilist pumpa saastumise eest ja pikendate selle tööiga, ühtlasi välistate töö käigus üliväikeste tahkete osakeste sattumise ühendusdetailidest oma toodetesse. Tänu PharmaPure'i® headele omadustele lihtsustub tootmisprotsess ja tootmisseisakud vähenevad. PharmaPure® on vähese läbilaskvusega ja sobib ideaalselt tööks tundlike rakukultuuridega, fermenteerimiseks, eraldamiseks, puhastamiseks, protsessi monitooringuks ja steriilseks täitmiseks. 

Bioloogiliselt inertsed voolikud PharMed® BPT sobivad kasutamiseks peristaltiliste pumpadega. Voolikud PharMed® BPT lasevad traditsiooniliste silikoonvoolikutega võrreldes vähem gaasi ja auru läbi ning sobivad ideaalselt tundlike rakukultuuride kaitseks, fermenteerimiseks, sünteesiks, eraldamiseks, puhastamiseks, protsesside monitooringuks ja kontrollisüsteemide jaoks. Tänu PharMedi® võrratutele omadustele muutub tootmisprotsess lihtsamaks, tootmisseisakuid jääb vähemaks, erosioon nähtavates seinatorudes väheneb ja filtreerimissüsteemi üldine efektiivsus paraneb. 

Farmaatsias koguvad kiirelt populaarsust plaatinaga vulkaniseeritud silikoonvoolikud PureFit® SPT, mis on ette nähtud kõrge ehedusastmega vedelike ja tundlike bioloogiliste ühendite transportimiseks. Ülisile sisepind pärsib valkude siduvaid omadusi ja bakterite kasvu ning muudab puhastus- ja steriliseerimisprotsessi lihtsamaks.

SaniPure® BDF™ on kõrgekvaliteediliste biofarmaatsiapolümeeride vallas revolutsiooniline uuendus. SaniPure® BDFi™ voolikute tootmises ei kasutata loomset päritolu aineid. Need sobivad tööks tundlike bioloogiliste vedelikega. 

Plaatinaga vulkaniseeritud biofarmatseutilised silikoonvoolikud Sani-Tech® STHT®-C peavad vastu temperatuurikõikumistele, osooni, radioaktiivsete ainete, niiskuse, rõhu, atmosfääri ja keemiliste ainete mõjule ning ei lisa neid läbivatele vedelikele mingit lõhna. Silikoonvoolikud Sani-Tech® STHT®-C peavad vastu 

korduvale autoklaavimisele ja steriliseerimisele ning ei avalda vastastikmõju vereproduktide ega sanitaarvedelikega. 

Kõrgekvaliteedilised paindlikud voolikud TYGON® sobivad suurepäraselt tundlike vedelike transportimiseks. Nende torude valmistamisel ei kasutata plastifikaatoreid ja kasutatakse uusimaid polümeeritehnoloogiaid. TYGONi® voolikud on hüdrofoobsed ja ei ima ega adsorbeeri vesipõhiseid vedelikke. Sorptsiooni vähendades alaneb ühekordse või mitmekordse kasutuse programmis vedelike teisendusrisk. Tänu siledale sisepinnale koguneb siseseintele vähem osakesi, seega kahaneb bakterite kasv ja üldine saastepotentsiaal.

Ühendused

Ettevõtte Colder Products Company (CPC) valmistatavad kiirühendused muudavad protsessi funktsionaalsemaks.

Ühendused AseptiQuik® on ette nähtud kiireks ja lihtsaks steriilseks ühenduseks isegi mittesteriilses keskkonnas:

Polükarbonaadist ja polüsulfoonist aseptilised ISO 7 klassi ühendused MPX, MP C, Tri-Clamp:

Muud üldotstarbelised kiirühendused:

Võtke meiega ühendust