Mahutid

Väga kõrge kvaliteediga roostevabast terasest ja plastikust erikujulised mahutid, mille maht ulatub 1 liitrist kuni 20000 liitrini. Mahutitesse võib paigaldada aeglaselt või kiirelt töötavaid segisteid protsessispetsiifiliste laba-konfiguratsioonidega, soojendamis-/jahutamisseadmeid, homogenisaatoreid, klappe.

Mahutite klassifikatsioon põhja kuju järgi

Ellipsoid või pseudo-ellipsoid. Valmistatakse lamedatest, õhukestest ja ümaratest metalllehtedest šablooni järgi rõhkvormimise meetodil (enamasti külmpressimise teel). Mahuti välisosa vastab standarditele DIN 28011; DIN 28013; PN-64 / M-35411; PN-75 / M-35412 või võib olla ebastandardse kujuga. Sellist vormi kasutatakse enamasti rõhuanumate puhul. 

Koonus. Metalllehest vormitakse koonus erinevate kaldnurkadega vahemikus 15–20°. Kui mahuti tühjakslaadimine on esmatähtis (suure viskoossusega või puistematerjalide puhul), siis mahuti välimine osa valmistatakse suurema kaldnurgaga. Seda vormi kasutatakse madala töörõhuga anumate puhul. 

Lame. Valmistatud lamedast, õhukesest ja ümarast metalllehest erinevalt üles keeratud servadega (enamasti 15–30 mm, olenevalt mahuti läbimõõdust). Ent lameda põhjaga mahutid ei ole kuigi tugevad, selletõttu valmistatakse sellise kujuga põhju enamasti väikeste anumate puhul, kus ei ole vaja säilitada ülerõhku või subatmosfäärilist rõhku. Mahuti lame põhi võib väljalaskeklapi suunas olla kaldega, hõlbustades nii aine täielikku väljutamist, kui mahutis ei ole väljavooluklapi paigalduseks piisavalt ruumi.
Mahutite klassifikatsioon kasutusviisi järgi

Statsionaarsed mahutid paigaldatakse alalisse kohta ja neid ei saa teisaldada. 

Mobiilseid mahuteid saab lühikese vahemaaga ühest tootmispaigast teise tõsta. Kaks eesmist rattaplokki on enamasti fikseeritud, samas kahte tagumist saab reguleerida ja neil on pidurdusmehhanism. Kui manööverdusvabadus on esmatähtis, saab reguleerida ka kõiki mahuti rattaid. Mugavamaks transportimiseks on mahuti küljeseinale ergonoomilisele kõrgusele paigutatud torukäepide.
Võtke meiega ühendust