Vedelikuülekande lahendused

Watson-Marlow Fluid Technology Group (WMFTG) on maailmas juhtiv niši-peristaltikapumpade ning seotud toiduaine-, farmaatsia-, keemia- ja keskkonnatööstuse valamistehnoloogiate valmistaja. See koosneb kümnest tuntud kaubamärgist, millest igaühel on oma pädevusvaldkond, kuid mis pakuvad üheskoos klientidele pumpamise ja ülekandevaldkonnas võrreldamatuid lahendusi.

Peristaltilised pumbad Watson Marlow

Watson-Marlow' täpsed, vähe hooldust vajavad peristaltilised doseerimispumbad. Lihtne kasutusele võtta, kerge kasutada. Watson-Marlow pakub kõige suuremas valikus peristaltikapumpasid, mis suudavad juhtida voolu alates 0,6 μl/min kuni 8000 l/h ja kuni 7 bar (100 psi) rõhku. Vedelike voolus ei ole tihendeid, klappe ega liikuvaid osi. Ummistuse-, lekke- ja saasteohtu ei ole.

Statsionaarsed ja mehaaniliselt või elektrooniliselt muutuva kiiruse käigud, sealhulgas ATEX-versioonid.

LoadSure'i® elemendid tagavad pumba peas peristaltiliste voolikute täpse asendi.

Täpne ja korratav vool.

Saasteohuta pumpamine sobib ideaalselt nihketundlikele vedelikele, viskoossetele vetikatele või lägale, agressiivsetele hapetele ja kaustilistele ainetele

Kerge monteerida, juhtida ja hooldada

Ei vaja peaaegu üldse hooldust. Ei vaja kalleid tihendeid, klappe, membraane ega rootoreid, mis võiksid lekkida, ummistuda või rikki minna

www.watson-marlow.com

Peristaltilised voolikud Watson Marlow

Watson-Marlow on ainus peristaltiliste pumpade tootja, kellel on oma peristaltiliste voolikute ekstrusioonitehas. See tagab lühikese tarneahela ja üldise kvaliteedi. Peristaltilisi voolikuid valmistatakse 10 erinevast materjalist ja 50 eri suuruses (0,13–40 mm).

www.watson-marlow.com

Sinusoidsed protsessipumbad MasoSine

Ükskõik, kas seate sisse uut tehast või tahate olemasoleva pumba välja vahetada, MasoSine'i sinusoidsed protsessipumbad on ideaalne lahendus teie jõudluse tõstmiseks ja kulude vähendamiseks. Pumba MasoSine SPS sinusoidne rotoorne disain tagab väiksema nihke ja sujuva pumpamisprotsessi, mis kannab õrnad tooted turvaliselt ilma rikkumisohuta edasi.

www.watson-marlow.com

Bredeli peristaltilised voolikpumbad

Bredeli ja APEXi peristaltilised voolikpumbad tagavad agressiivses keskkonnas suurepärase vedelikujuhtimise. Neil on vaid üks kuluv osa – pika kasutuseaga voolik. Nendega saab täpselt doseerida kaustilisi ja agressiivseid vedelikke, samuti nihketundlikke toiduaineid. Võrreldamatult stabiilne vool ja ohutus.

www.watson-marlow.com

Vedelike aseptiline villimine Flexiconiga

Flexicon pakub suurel hulgal koos teie äriga kasvavaid aseptilisi vedelike villimis- ja sulgemissüsteeme alates manuaalse villimise autonoomsetest ühikutest ja poolautomaatsetest süsteemidest kuni täisautomaatsete villimis-, korkimis- ja kaanetusmasinateni. Täielikult automaatseid süsteeme saab kohandada kasutuseks mis tahes klaaspudelite, plastpudelite, katsutite, pipettide või muude anumatega.

www.watson-marlow.com

Aflexi tööstuslikud voolikud

PTFE (polütetrafluoroetüleen) on keemiliselt väga vastupidav, seda võib kasutada temperatuuril kuni 260 °C (500 F). Tänu unikaalsetele mittekleepuvatele omadustele puhastuvad pinnad iseenesest. Tänu nendele eelistele on PTFE parim vooderdusmaterjal painduvatele voolikutele, mida kasutatakse mitmesuguste vedelike jaoks, eriti farmatseutiliste ja keemiliste vedelike transportimisel.

Aflex Hose on loonud unikaalse tootevaliku PTFE-vooderdusega volt- ja põimvoolikutest, mis vastavad farmaatsia- ja keemiatööstusettevõtete nõuetele vedelike puhtaks ja ohutuks teisaldusprotsessiks.

Voolikud peavad hästi vastu keemilistele ainetele ja kõrgele temperatuurile. Neil on sile sisepind, mis tagab vedeliku puhta ja kiire voolamise. Need funktsioneerivad ühtviisi tõhusalt nii kõrge rõhu kui ka täieliku vaakumi korral ning on erinevalt teistest voolikutüüpidest paindlikud ja survekindlad.

www.watson-marlow.com

Võtke meiega ühendust