Lüofilisaatorid

Tööstusliku tootmise lüofilisaatorid kuivade ravimvormide jaoks, mis on kohandatud puhaste (GMP) ja madalama klassi ruumide jaoks. Erineva automatiseerituse tasemega lüofilisaatorid: eutektiliste punktide tuvastamine, sublimatsiooni automaatse lõpuleviimise kaitse, aruannete genereerimine.

Lüofiliseerimine

Lüofiliseerimine on külmkuivatamise protsess, mille abil säilitatakse koostisosade väärtuslikud bioloogilised ja struktuuriomadused ning nende aktiivsus. Sellise kuivatuse eelisena ei ole bioloogilistel preparaatidel kokkupuudet kõrge temperatuuriga. Enamikku valke ei denatureerita lüofiliseerimise käigus ja neid võib säilitada pikka aega. Lüofiliseeritud koed ja bioloogilised preparaadid saavad niisutamisel oma esmased omadused tagasi. Seda kuivatusprotsessi kasutatakse, kui preparaate on vaja säilitada väga pikka aega, samuti doonorite kuiva vereplasma, kuiva vereseerumi ja vaktsiinide saamiseks, elundite ja kudede siirdamise korral ning farmaatsia- ja toiduainetööstuses.

Meie soovitame ettevõtte SP Scientific lüofilisaatoreid. See on kogu maailmas peamine katse- ja tootmislüofilisaatorite pakkuja. SP Scientific tarnib kolme hästi tuntud kaubamärgi tootmislüofilisaatoreid: VirTis, Hull ja FTS. VirTis on üks enim tunnustatud lüofilisaatoritootjaid, mis pakub laua-, kliinilisi, laboratoorseid, mobiilseid ja tööstuslikke lüofilisaatoreid. Kuivvormide tootmise lüofilisaatorid on kohandatud puhaste (GMP) ja madalama klassi ruumide jaoks. Mitmesuguse automaatsustasemega lüofilisaatorid eutektilise punkti kindlaksmääramiseks, sublimatsiooni lõpu automaatseks kindlaksmääramiseks ja raportite genereerimiseks. Võtke meiega ühendust ja me aitame leida lahenduse, mis vastab kõige paremini teie vajadustele ja finantsvõimalustele.
VirTis
Laua-lüofilisaatorid VirTis on loodud uurimislaboratooriumide eripäraste vajaduste rahuldamiseks. Kõiki süsteeme saab konfigureerida, et see vastaks juba olemasolevatele või tulevastele vajadustele. Kondensaatori –55 °C, –75 °C, –85 °C ja –105 °C külmutuspaketid sobivad nii vesilahustele kui ka veepõhistele lahustitele.
VirTis AdVantage 2.0
VirTis AdVantage 2.0 väikeste mõõtmetega laua-lüofilisaatorid on ette nähtud teadusuuringuteks, kus kuivatusprotsess tuleb teha kolbides kui ka tassil. Tassi temperatuuri võib alandada kuni –55 °C ja kondensaatori oma kuni –85 °C, mis avardab märkimisväärselt lüofilisaatori rakendusvõimalusi.
VirTis AdVantage Pro
VirTis AdVantage Pro lüofilisaator Intellitronicsi™ kontrolleriga tagab Etherneti liidese kasutamisel kommunikatsiooni võimalusega ühendada e-post. Nii saate oma töötsüklit jälgida kaugteel, saades e-postiga teateid. Veel üks Intellitronicsi™ eelis on värviline puuteekraan. Tooteid saab kuivatada kolmel riiulil. Kuueliitrine jää kondenseerimise mahuti.
Võtke meiega ühendust