Biofarmaatsia seadmed

GMP autoklaavid, GMP pesumasinad, WFI vee sissepritse tootmissüsteemid, PSG farmaatsiaauru süsteemid, CED alaliselt töötavad dekontaminatsioonisüsteemid biotehnoloogia ja BSL 3. taseme laboratooriumide jaoks, VHP vesinikperoksiidi aurusüsteemid ruumide ja LAF-seadmete steriliseerimiseks. Peristaltsed ja diafragmapumbad.

Steriliseerimis-, kahjutustamis- ja pesemisprotsesside tõhustamiseks vajate töökindlat ja efektiivset varustust. Me aitame teil leida tööprotsessi puudused ja pakume välja kõige sobivamad lahendused. Energiasäästlikud, töökindlad ja efektiivsed STERIS GMP autoklaavid, GMP pesumasinad, WFI vee sissepritse tootmissüsteemid, PSG farmaatsiaauru süsteemid, CED alaliselt töötavad dekontaminatsioonisüsteemid biotehnoloogia ja BSL 3. taseme laboratooriumide jaoks, VHP vesinikperoksiidi aurusüsteemid ruumide ja LAF-seadmete steriliseerimiseks. 

Biofarmaatsiatööstuse juurde kuulub lahutamatu osana lahuste transport ja selleks otstarbeks kasutatakse mitmesuguseid pumpasid. Kasutuse seisukohast ühed lihtsamad on peristaltilised pumbad, mis ei puutu lahusega kokku. Olenevalt komplektatsioonist võivad peristaltilised pumbad olla analoogjuhtimisega lahuse ümberpumpamiseks kõige mugavamal arvataval kiirusel. Samuti võivad need olla digitaalsed, kalibreeritavad, täpse pumpamiskiiruse ja doseerimisvõimalusega. Peristaltilise pumba puudus on küllaltki suur pulsatsioon. Selle vähendamiseks kasutatakse kahekordset voolikut, kus lahust pumbatakse kahe paralleelse vooliku kaudu, vähendades nõnda lonksu või pulsatsiooni suurust. Kui sellisest lahendusest ei piisa, kasutatakse protsessides nelja diafragmaga peaaegu mittepulseerivat Quattroflo pumpa. Pumbad suudavad genereerida kuni 20 000 l/h kiirust. Need on vajaduse korral täielikult automatiseeritavad ja valideeritavad. Pumbad võivad täita TFF funktsiooni, kuuluda kromatograafia või tavalise filtreerimise protsessi või olla peamine komponent.
Võtke meiega ühendust